Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Stara strona LO

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Witamy Was na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tu informacje o naszej szkole, miasteczku w którym żyjemy czyli Drohiczynie. Zapraszamy do rejestrowania się, będziecie mogli dzięki temu udzielać sie na naszym forum :)

Życzymy miłego surfowania...


Rozdanie świadectw

UWAGA MATURZYŚCI!

Rozdanie świadecstw maturalnych odbedzie się
30 czerwca 2017 r. o godz. 11.00


Spotkanie Matura 67

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego im. J. I. Kraszewskiego w Drohiczynie z lat 1963-1967 powiadamiają, ze w Drohiczynie w dniach 24 i 25 czerwca br. odbędzie się ich sentymentalne spotkanie Matura 67. Kilkudziesięcioosobowa grupa byłych uczniów liceum zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Drohiczyn, a w tym, w szczególności absolwentów innych roczników Liceum by zechcieli ubogacić swoją obecnością i uczestnictwem:

  • na Mszy Św. 24 czerwca (w sobotę) o godz. 11 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
  • na przemarszu po Mszy Św. z kościoła do cmentarza, w celu wspomnienia, modlitwy za dusze oraz złożenia kwiatów na grobach nauczycieli
  • dołączenia się do wspólnej zabawy przy puszczaniu wianków na Bugu
  • na Mszy św. 25 czerwca  (w niedzielę)  o godz. 10 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej

W imieniu grupy spotkania Matura 67

Jan Nazarewicz

MATURA 2017

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS III

Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Drohiczynie

otworzyło przed nami swe progi i powitało niczym drugi dom…


Szanowni Państwo – Panie Dyrektor, Nauczyciele i Wychowawcy, Panie Burmistrzu, Księże Katecheto, Pracownicy administracji i obsługi szkoły, Rodzice, Koleżanki i Koledzy.

Ziemia Drohicka - fascynująca i zagadkowa kraina, sercem której jest Drohiczyn, zadziwiała nas, kiedy przybyliśmy tu, by zgłębiać wiedzę. Zachwycała bogactwem zabytków sakralnych oraz niezwykłą tajemnicą świata natury. Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego otworzyło przed nami swe progi i powitało niczym drugi dom. Przyszliśmy tu, ponieważ chcieliśmy swe młodzieńcze marzenia zmienić w rzeczywistość.

 

DZIEŃ OTWARTY 2017

„Wszystkie drogi prowadzą do Liceum im. J. I. Kraszewskiego w Drohiczynie”

25 kwietnia 2017r. różne drogi przyprowadziły uczniów klas III gimnazjum do liceum w Drohiczynie. Powód był szczególny – DZIEŃ OTWARTY.
O szkole istniejącej 98 lat mówiła pani dyrektor, Dorota Kowalczuk. Przekazała informacje o funkcjonowaniu placówki i zaprosiła gimnazjalistów do grona społeczności liceum drohiczyńskiego, by od nowego roku szkolnego współtworzyli tradycję naszej szkoły. Różnorodność i niepowtarzalność roku szkolnego przybliżyli uczniowie kl. III, przed którymi kariera szkolna nie ma tajemnic. To oni, w formie prezentacji multimedialnej opatrzonej bogatym komentarzem, przedstawili głównego bohatera – społeczność liceum w Drohiczynie.


Zapraszamy na naszą fotorelacje

Wygenerowano w sekund: 0.04
8,351,652 Unikalnych wizyt